Ексклюзивні виставкові стенди
Торгово-виставкове обладнання на замовлення
Торгівельні меблі, острівці, вітрини
Оренда виставкового і презентаційного обладнання
Зовнішня реклама

Про нас

Виставково-торгове устаткування від компанії "GalivExpo"

Наша компанія працює вже більше 5 років, за цей час ми реалізували понад 600 проектів. Ми проектуємо і виробляємо торгове обладнання, виставкові стенди, рекламну продукцію (вивіски, банери тощо), надаємо послуги з оформлення та декорування приміщень, а також здаємо в оренду обладнання для семінарів і тренінгів.

Замовивши проект в нашій компанії Ви отримуєте максимальну якість продукту, над яким працює ціла команда креативних і професійних людей. Кожен клієнт стає частиною нашого дружнього колективу. Ми завжди виконуємо всі роботи якісно і в потрібні терміни.Наші послуги

Торгове обладнання

Наша компанія вже багато років займається виготовленням і проектуванням вітрин, прилавків, стелажів, а також проектуванням торгових меблів. Ми виготовимо торгове обладнання індивідуально під Ваші цілі.

Замовити прорахунок

Виставкове обладнання

Ми спроектуємо і виготовимо для Вас виставкове обладнання будь-якої складності і в стислі терміни. З виставковими стендами, зробленими у нас, Ви зможете затьмарити всіх на виставці

Замовити прорахунок

Рекламно-інформаційні носії

Для Вас ми зможемо спроектувати і розробити індивідуальний рекламний носій - вивіски всіх типів, об'ємні букви, а також багато іншої рекламної продукції.

Замовити прорахунок


Додаткові послуги

Розробка дизайн-макетів

Наші професійні дизайнери зможуть розробити дизайн торгово-виставкового обладнання, виходячи з Ваших побажань і технічного завдання. Якісно спроектований дизайн - це 60% успіху.

Оренда обладнання для заходів

Наша компанія надасть оренду обладнання для саміту, презентації, міні-виставки, бізнес-конференції, фестивалю, арт-заходу.

Оформлення та декорування

Декор в інтер'єрі - одна з головних складових, яка забезпечує затишок і теплу атмосферу, Наша компанія зможе виконати оформлення кафе, ресторану, магазину тощо. Ми зможемо створити баланс і гармонію в будь-якому приміщенні.

Заявка на зворотний зв'язок

Введіть Ваш номер телефону і наші фахівці зв'яжуться з Вами для уточнення деталей.

Наші переваги

Індивідуальний підхід

До кожного з наших Клієнтів наша компанія знаходить індивідуальний підхід, ми завжди врахуємо Ваші вимоги і капризи!

Сучасні технології

У нашій компанії ми використовуємо тільки передові технології та сучасне обладнання, завдяки цьому наші роботи завжди виконані на вищому рівні.

Досвід

Наша компанія існує на ринку вже більше 5 років, ми виготовили вже більше 600 проектів. Після співпраці з нами нас рекомендують, а це вже багато чого варте.

Оптимальна ціна

У нас гнучка цінова політика, яка підходить кожному. Для постійних клієнтів у нас є бонуси і знижки, які зможуть Вас приємно здивувати.

Наші роботи:

Як ми працюємо

forum

1. Ви надсилаєте заявку

2. Наші менеджери зв'язуються з Вами

3. Ви уточнюєте деталі доставки

4. Ми доставляємо і встановлюємо продукт

5. Ви отримуєте унікальну і якісно виконану роботу

Контакти

Телефони:

+38(050) 082-53-26
+38(097) 845-87-09
+38(044) 599-09-43

Електронна пошта:

galivexpo@ukr.net

Адреса:

Україна, місто Київ,
бульвар Академіка Вернадського 42

Графік роботи:
ПН-ПТ: з 9:00-18:00
СБ-НД: з 10:00-17:00

* Поля обов'язкові для заповнення